Головна Політика Ексголова Луганської ОВА став очільником Мукачівської райадміністрації

Ексголова Луганської ОВА став очільником Мукачівської райадміністрації

by host
Ексголова Луганської ОВА став очільником Мукачівської райадміністрації

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення колишнього голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая на посаду очільника Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області.

Документ від 15 березня оприлюднений на сайті голови держави.

У лютому цього року Кабінет міністрів України погодив призначення Гайдая на цю посаду і звільнення Едгара Токаря, який обіймав її до цього.

Сергій Гайдай був головою Луганської області з жовтня 2019 року до березня 2023 року. Після його звільнення з цієї посади деякі українські ЗМІ писали, що Гайдая можуть призначити послом України в Казахстані. Сам Гайдай в ефірі Радіо Свобода не виключив, що може погодитися на посаду, якщо отримає відповідну пропозицію.

Але, як писало у травні минулого року видання «Дзеркало тижня» з посиланням на свої джерела, Казахстан відмовив у видачі агремана, тобто попередньої згоди, на призначення Сергія Гайдая новим українським послом в Астані. Стверджувалося, що на запит Києва щодо його кандидатури влада Казахстану дала зрозуміти, що хотіла б бачити на цьому місці професійного дипломата.

Читайте також