Головна Політика Дуров анонсував зміни в Telegram для українських користувачів

Дуров анонсував зміни в Telegram для українських користувачів

by host

Засновник сервісу Telegram росіянин Павло Дуров розповів 24 квітня, що месенджер отримав офіційні листи від компанії Apple, у яких йдеться про неминучість певних змін для користувачів із українськими SIM-картами.

Листи від Apple, за словами Дурова, стосуються новинних та пропагандистських каналів. «Як я пояснив у своєму інтервʼю, щоб залишатися доступним для своїх користувачів, Telegram має враховувати запити, що надходять із магазинів застосунків», – написав Дуров.

Він зазначив, що месенджер завжди давав би користувачам «те, що вони просять: доступ до нецензурованої інформації та думок, щоб вони могли ухвалювати власні рішення». «Однак це не завжди залежить від нас», – відзначив Дуров.

Про які зміни для користувачів ідеться, в повідомленні не пояснюється.

Дуров нагадав, що в лютому 2022 року він пропонував обмежити використання телеграм-каналів у Росії та Україні, оскільки вони використовуються для військової пропаганди, але користувачі виступили проти.

Проте Telegram, за словами Дурова, продовжує банити облікові записи та ботів, які «збирають координати для точкових ударів або публікують пряму особисту інформацію із закликами до насильства».

На початку березня газета Financial Times опублікувала інтерв’ю Дурова, яке він дав уперше за сім років. У ньому Дуров розповів, що Telegram збирається на IPO (первинне розміщення акцій на біржі) і оцінив компанію в 30 мільярдів доларів.

Через місяць вийшло ще одне інтервʼю Дурова, яке він дав американському блогеру Такеру Карлсону. У ньому засновник Telegram розповів про тиск із боку російської влади, який змусив його виїхати з країни, про створення месенджера та пошуки місця для штаб-квартири, а також відкинув звинувачення у співпраці з російськими силовиками.

Читайте також