За добу на фронті відбулося 180 бойових зіткнень, більшість – на Покровському напрямку

|
За добу на фронті відбулося 180 бойових зіткнень, більшість – на Покровському напрямку

Від початку поточної доби на лінії зіткнення зафіксовано 180 бойових зіткнень між Силами оборони України та російськими окупантами. Найбільша інтенсивність боїв спостерігається на Покровському напрямку, де російські війська здійснили майже 70 штурмових і наступальних дій за день.

Про це розповідає News IO

Покровський напрямок: епіцентр бойових дій

Збройні сили україни повідомили, що противник проявляв підвищену активність у районах населених пунктів Стара Миколаївка, Зелене Поле, Миролюбівка, Єлизаветівка, Лисівка, Шевченко, Олександропіль, Котлине, Новосергіївка, Новоолександрівка, Котлярівка, Троїцьке, Андріївка, а також в напрямках Романівки, Малинівки, Нової Полтавки, Миролюбівки та Олексіївки. Протягом дня бої не припиняються на п’ятнадцяти ділянках фронту. Ворожа авіація завдала ударів керованими авіабомбами по населеному пункту Шевченко Перше.

Завдяки рішучим діям українських захисників на Покровському напрямку за останню добу було ліквідовано та поранено 39 російських військових, а також знищено автомобіль, два мотоцикли та два безпілотники ворога.

Актуальна ситуація на інших напрямках

На Новопавлівському напрямку противник здійснив 56 атак на позиції ЗСУ, намагаючись прорватися в районах Костянтинополя, Новосілки, Рівнополя, Привільного та в напрямах Одрадного, Зеленого Поля, Новополя, Шевченка і Багатиря. Нині тривають дев’ять бойових зіткнень у цих районах. Окупанти також завдали авіаударів по Зеленому Полю, Новополю, Комишувасі, Темирівці й Новодарівці, але зазнали відчутних втрат у живій силі та техніці.

«На Покровському напрямку впродовж дня ворог здійснив 68 штурмових та наступальних дій. Активність російських окупантів спостерігалася в районах населених пунктів Стара Миколаївка, Зелене Поле, Миролюбівка, Єлизаветівка, Лисівка, Шевченко, Олександропіль, Котлине, Новосергіївка, Новоолександрівка, Котлярівка, Троїцьке, Андріївка та в напрямку Романівки, Малинівки, Нової Полтавки, Миролюбівки, Олексіївки. Бої не вщухають до цього часу у 15 локаціях. Авіація противника завдала ударів керованими авіабомбами населеному пункту Шевченко Перше».

На Курському напрямку українські війська відбили 23 атаки росіян. Противник застосував чотири авіаційні удари із скиданням семи керованих авіабомб, а також здійснив 233 обстріли, у тому числі десять — із систем залпового вогню.

Покровський напрямок на Донеччині залишається однією з найгарячіших ділянок фронту. Саме тут упродовж року фіксується найбільша кількість бойових зіткнень.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зауважив, що противник значно збільшив інтенсивність атак, сконцентрувавши основні сили на Покровському напрямку, попри заяви про готовність до короткочасного припинення вогню у травні.