Головна Політика У Дніпрі та Нікополі зросла кількість постраждалих внаслідок атак

У Дніпрі та Нікополі зросла кількість постраждалих внаслідок атак

У Дніпрі зросла кількість постраждалих

У Дніпрі та Нікополі зафіксовано зростання кількості постраждалих внаслідок недавніх військових атак. У Дніпрі ракетний удар призвів до поранень п’яти осіб, усі з яких були госпіталізовані. Серед постраждалих є жінка віком 55 років, яка перебуває у важкому стані, тоді як інші отримали травми середньої тяжкості. На жаль, внаслідок атаки загинула одна людина.

Про це розповідає News IO

Начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив про ситуацію у своєму Телеграм-каналі, зазначивши, що рятувальники продовжують боротися з пожежею, яка виникла на інфраструктурному об’єкті внаслідок атаки.

«Відомо про 5 поранених через ракетний удар по Дніпру. Всі госпіталізовані. Жінка 55 років у важкому стані. Решта – у стані середньої тяжкості. Одна людина загинула. Рятувальники продовжують приборкувати пожежу, що виникла на інфраструктурному об’єкті»