Головна Суспільство Держдеп США анонсує нові повідомлення про допомогу Україні «найближчими тижнями»

Держдеп США анонсує нові повідомлення про допомогу Україні «найближчими тижнями»

by host

Сполучені Штати планують нові партії допомоги Україні найближчим часом – про це заявив речник Державного департаменту Метью Міллер на брифінгу 9 травня.

Таким чином він відповів на питання про пріоритети США в підтримці Києва.

«Коли йдеться про живу силу – це питання, на яке Україна має відповісти сама. Ми бачили кроки українського уряду в цьому напрямку. Що ми можемо зробити як партнер України – це продовжувати їх військову підтримку та допомогу їхній економіці, і передусім: зробити все, що можемо, аби вони могли стояти на своїх двох ногах», – сказав Міллер.

Він вказав на те, що Вашингтон вже ухвалив низку рішень щодо цього, і нагадав про нещодавно ухвалені додаткові грошові надходження.

Читайте також: У США ініціювали відставку Джонсона за підтримку України. Палата представників проголосувала проти

«Я можу запевнити, що буде більше оголошень у найближчі кілька тижнів», – додав речник Держдепартаменту.

20 квітня Палата представників Конгресу США схвалила законопроєкт про національну безпеку, який передбачає військову допомогу на 95 мільярдів доларів для України, Ізраїлю й інших союзників США, зокрема, для України в розмірі близько 61 мільярда доларів. Також передбачається передача Україні ракет ATACMS, про які давно просить Київ.

Голосування відбулося після того, як демократи і республіканці дійшли згоди щодо законопроєктів після місяців незгоди частини республіканців із подальшою підтримкою США для України на тлі вторгнення Росії.

Читайте також