Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак оприлюднив щорічну декларацію за 2025 рік, у якій детально розкрито його доходи, фінансові активи та майновий стан.
Про це розповідає News IO
Фінансові надходження та заощадження
Згідно з декларацією, загальний дохід Андрія Єрмака за 2025 рік становив 747 тисяч гривень. Основну частину цієї суми склала заробітна плата — 533 735 грн. Крім того, посадовець отримав 527 993 грн у вигляді банківських процентів та 213 733 грн компенсації за невикористану відпустку.
На банківських рахунках Єрмака задекларовано значні суми: 6 470 915 гривень в одному банку та ще 521 165 гривень в іншому. Окрім безготівкових коштів, колишній очільник Офісу президента має готівку у розмірі 3 тисячі доларів США та 3 тисячі євро.
Зобов’язання та активи
У декларації зазначено, що Андрію Єрмаку досі не виплатило 4 980 000 гривень товариство з обмеженою відповідальністю “Гарнет Інтернешнл Медіа Груп”, співвласниками якого є сам Єрмак та його брат Денис. Також посадовець задекларував корпоративні права у кількох компаніях, які передані в управління.
У власності Андрія Єрмака залишається квартира у Києві площею 107,8 квадратних метра, оцінена за останньою грошовою оцінкою у 3 535 000 гривень. Серед рухомого майна — легковий автомобіль Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long 2019 року випуску, який був придбаний у 2020 році за 2 972 776 гривень.
“Окремо посадовець вказав заборгованість у розмірі 4 980 000 грн, яку йому не виплатило ТОВ “Гарнет Інтернешнл Медіа Груп”, співвласниками якого є він і його брат Денис”.