Головна Важливе Данілов прокоментував своє звільнення з посади секретаря РНБО

Данілов прокоментував своє звільнення з посади секретаря РНБО

by host
Данілов прокоментував своє звільнення з посади секретаря РНБО

Звільнений з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов подякував за можливість «служити своїй країні» та пообіцяв надалі працювати для України. Про це йдеться на сторінці Данілова у мережі Х.

«4 роки 5 місяців 24 дні роботи на посаді секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Роботи, якій віддавались до останку. Дні, за які не соромно. Години, які летіли блискавично. Дякую долі, що дала мені можливість служити своїй країні і своєму народові в час миру і в час війни!», – написав екссекретар.

Він також подякував президенту Володимиру Зеленському за довіру та команді за спільну роботу.

«Як би важко не було, якою б безпросвітною не здавалася ситуація, ми працювали і будемо надалі працювати для України і задля України, вірили і віримо в нашу перемогу! Російська потвора буде знищена, химерне створіння сконає і згине в мороці історії – і зробить це український воїн, за плечима якого стоїть наша історія, наша доля і наша місія», – вказано у повідомленні.

Раніше з указу на сайті президента стало відомо, що Зеленський звільнив Олексія Данілова та призначив на посаду секретаря РНБО колишнього керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка.

Президент України не коментував причини кадрових змін.

Олексія Данілова призначили заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони 3 жовтня 2019 року.

Читайте також