Головна Важливе Число загиблих у теракті під Москвою наближається до 100 – Слідчий комітет РФ

Число загиблих у теракті під Москвою наближається до 100 – Слідчий комітет РФ

by host

Слідчий комітет Росії повідомив, що, за останніми даними, під час теракту в концертній залі «Крокус Сіті Хол» у Московській області загинули 93 особи.

«Число загиблих ще зросте. За попередніми даними, причинами загибелі людей стали вогнепальні поранення та отруєння продуктами горіння», – повідомили у Слідчому комітеті зранку 23 березня.

Міністерство охорони здоровʼя Московської області раніше опублікувало неповний список загиблих під час теракту, в ньому перераховані імена 37 людей.

Увечері 22 березня кілька осіб у камуфляжній формі в концертному залі стали стріляти з автоматів та підпалили будівлю.

Слідчий комітет (СК) Росії порушив кримінальну справу за статтею про теракт. Учора російські ЗМІ повідомляли, що після теракту нападникам вдалося втекти на автомобілі.

Президент Росії Володимир Путін досі не прокоментував теракт. Російські новинні агенції писали, що йому доповідають про ситуацію, а віцепрем’єр Росії Тетяна Голікова сказала, що у відповідь на звіт про постраждалих Путін «побажав усім одужання та передав подяку лікарям».

Видання «Агентство» зазначає, що атака на «Крокус Сіті Хол» – найбільший у Росії теракт від часу нападу на школу в Беслані у 2004 році, коли загинули понад 300 людей.

Читайте також