Черги на кордоні з Польщею: у яких пунктах пропуску Львівщини ситуація найскладніша

|
Черги на кордоні з Польщею: у яких пунктах пропуску Львівщини ситуація найскладніша

На кордоні з Польщею, зокрема у Львівській області, 11 квітня зафіксовано значні черги на в’їзд до України. Найбільші затори спостерігаються у пунктах пропуску «Шегині» та «Краківець».

Про це розповідає News IO

Детальна ситуація на пунктах пропуску Львівщини

За даними прикордонної служби, у «Шегинях» наразі очікують на в’їзд до України 70 легкових автомобілів, у «Краківці» — 60 авто, а у «Угриневі» — 10 машин. Окрім легкового транспорту, фіксується також скупчення автобусів: у «Краківці» знаходяться шість автобусів, у «Шегинях» — десять.

«Сьогодні у пункті пропуску “Угринів” очікують 10 легкових автомобілів, у “Краківці” — 60 авто, у “Шегинях” — 70».

Рекомендації для водіїв та стан інших пунктів

В інших пунктах пропуску Львівської області ситуація залишається стабільною: рух транспорту відбувається вільно, без утворення черг. У напрямку виїзду з України черги також відсутні.

Водіям радять враховувати поточну ситуацію при плануванні поїздок через кордон та, за можливості, обирати менш завантажені пункти пропуску для проїзду.