Головна Політика Безугла анонсувала свій вихід зі «Слуги народу»

Безугла анонсувала свій вихід зі «Слуги народу»

by host

Народна депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла наполягає на тому, щоб її заяву про вихід із фракції зачитали сьогодні – про це вона заявила 6 лютого, в день пленарного засідання Верховної Ради.

«Звернулася до Арахамії та керівництва Верховна Рада України, щоб таки зачитали мій вихід із фракції «Слуга Народу», не «загубили» ніде. Відпустіть», – написала вона.

Керівництво фракції наразі не коментувало слова депутатки.

Водночас агентство «Інтерфакс-Україна» цитує голову партії «Слуга народу» Олену Шуляк, за словами якої заяву Безуглої про вихід задовольнили «вже давно».

Народний депутат Олексій Гончаренко раніше 6 лютого заявив, що парламент отримав заяву Безуглої про вихід із правлячої фракції і «сьогодні це нарешті має бути оголошено».

Читайте також: «Незамінних немає, але Залужний – символ оборони України»: командир батальйону «Свобода» НГУ

На розгляді Верховної Ради перебувають три проєкти про відкликання Безуглої з її посади заступниці голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Один із них передбачає також скасування її членства в комітеті.

Мар’яна Безугла повідомила, що написала заяву про вихід з фракції та партії «Слуга народу», в січні.

У листопаді 2023 року у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про відкликання з посади заступника голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яни Безуглої «у зв’язку з незадовільною роботою на посаді».

Перед тим вона звинуватила у фейсбуці головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у тому, що він «не зміг надати план задуму на 2024 рік», тому військове керівництво України «має піти». У соцмережах її висловлю

вання розкритикували. Після цього вона опублікувала ще один допис, в якому заявила, що «правило Головкома N1 – в будь-якій некомфортній ситуації перекладай вину на ОП».

Головнокомандувач ЗСУ ці заяви Безуглої не коментував.

Читайте також