Внаслідок авіаударів по Костянтинівці Донецької області щонайменше п’ятеро людей загинули, а ще вісім отримали поранення. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
Про це розповідає News IO
«Росіяни скинули на місто та його околиці керовані авіабомби, за попередньою інформацією – три штуки», – йдеться у дописі.
Філашкін також підкреслив, що «останнім часом російські атаки на цивільних у Костянтинівці стали частішими і жорсткішими, а залишатися у місті небезпечно». Це свідчить про ескалацію насильства та загрозу для мешканців регіону.
Напередодні рятувальники у Костянтинівці завершили роботи з деблокування тіл загиблих унаслідок обстрілів, здійснених російськими військовими минулого тижня. Так, 24 і 25 лютого противник вчинив кілька авіаційних та артилерійських атак на місто та його околиці. Хоча тоді обійшлося без загиблих, одна цивільна особа отримала поранення від удару фугасною авіабомби.
Російські військові продовжують регулярно атакувати українські регіони, використовуючи різноманітні види озброєння, такі як ударні безпілотні літальні апарати, ракети, керовані авіабомби та реактивні системи залпового вогню.
Керівництво росії заперечує факти цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст України, однак українська влада та міжнародні організації кваліфікують ці дії як воєнні злочини, вказуючи на їх цілеспрямований характер і наслідки для цивільного населення.