Головна Політика Ані Лорак подала заяву на громадянство Росії – «РИА Новости»

Ані Лорак подала заяву на громадянство Росії – «РИА Новости»

by host

Українська співачка Ані Лорак (справжнє імʼя – Кароліна Куєк) подала заяву на здобуття громадянства РФ, повідомляє офіційна російська інформагенція «РИА Новости» з посиланням на джерело в її оточенні.

За словами співрозмовника, артистка подала відповідні документи ще в лютому. Інші джерела цієї інформації не підтверджували. Сама Ані Лорак на момент публікації це не коментувала.

Як зазначає «РИА Новости», у 2016 році депутат Держдуми Віталій Мілонов пропонував допомогти Лорак отримати російський паспорт, але тоді представник артистки сказав, що вона не має наміру змінювати громадянство.

Ані Лорак народилася в Чернівецькій області України, представляла країну на «Євробаченні» у 2008 році, тоді ж їй надали звання народної артистки України. Артистка постійно дає концерти в Росії та виступає у російських шоу.

Після початку війни на Донбасі активісти намагалися зірвати концерт Ані Лорак у Києві в листопаді 2014 року. Після цього співачка сім років не виступала в Україні, а в серпні 2021 року дала концерт в Одесі.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну вона прямо не висловлювалася про війну. Російські провоєнні блогери звинувачували співачку в допомозі українським біженцям. У деяких російських містах скасовували виступи Ані Лорак нібито через те, що вона збирала гроші для ЗСУ. Тоді співачка заявила, що «ніколи не надавала військової допомоги», а все життя займалася лише гуманітарною допомогою. Восени 2022 року проти Кароліни Куєк були запроваджені санкції України.

Читайте також