Головна Агросектор Американська компанія запускає дешевшу альтернативу какао-маслу на тлі стрибка цін

Американська компанія запускає дешевшу альтернативу какао-маслу на тлі стрибка цін

by host

Blommer Chocolate, найбільший переробник какао в Північній Америці, запустив у вівторок продукт, який, за його словами, є дешевшою альтернативою какао-маслу для кондитерів, які щосили намагаються впоратися зі зростаючими цінами на какао-продукти.

Ціни на какао зросли на 60% у 2023 році та ще на 88% у 2024 році у відповідь на проблеми з урожаями у двох найбільших виробниках — Гані та Кот-д’Івуарі. Ціни на какао-продукти, такі як порошок і масло, що використовуються шоколатьє і виробниками цукерок по всьому світу, зросли разом з бобами.

Blommer заявила, що продаватиме замінник какао-масла, який виробляється з використанням інших матеріалів, таких як пальмове ядро ​​та соняшник. Шоколадний смак досягається за рахунок додавання какао-порошку або какао-тертого.

«Оскільки ринкова вартість какао-масла продовжує зростати, дуже цікаво мати продукт, який можна запропонувати нашим клієнтам, який є економічно життєздатною альтернативою без шкоди для якості», — сказав віце-президент компанії з продажу та маркетингу Скотт Фанк.

Аналітики вважають, що тільки руйнація попиту на шоколад та какао-продукти призведе до стабілізації цін на какао, оскільки виробництво свіжого шоколаду у світі з країн за межами Африки займе два-три роки.

Джерело: ukragroconsult.com

Джерело: AR

Читайте також