фото видео

Cервис IO.UA :: Очерки пользователей сервиса

 

Трускавецький вісник № 173 (1731) від 20 грудня 2018 р. 20.12.2018
У номері: Із сесії Трускавецької міської ради; Анонси; Про ДТП в Бориславі та Трускавці; Короткі новини. Короткі новини Лев Грицак визнаний автором року в номінації «Повернення до героїчного минулого» Традиційно наприкінці року Дрогобицьке регіональне радіо «Франкова земля» підводить підсумки «Людина року», визначаючи ті постаті, котрі вносять свою вагому лепту в обличчя Франкового краю, творять історію Дрогобиччини, працюють на державотворчій і суспільно-г ...
truskavetskyjvisnyk  20 дек 2018  {45 просмотров}  / 10 фото /

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА Джерело: Католицький Оглядач
Високопреосвященним і Преосвященним Архиєпископам та Митрополитам, боголюбивим єпископам, всечесному духовенству, преподобному монашеству, возлюбленим братам і сестрам, в Україні та на поселеннях у світі сущим Бо хлоп'ятко нам народилося, сина нам дано; влада на плечах у нього; і дадуть йому ім'я: Чудесний порадник, сильний Бог,Отець довічний, Князь миру (Іс. 9, 5). Христос народився! Славімо Його! Дорогі в Христі! Сьогодні небо і земля сповнюються світлом радості та миру. Ангел ...
evangelizacja  20 дек 2018  {51 просмотр}  / 1 фото /

Відбулося засідання родинного клубу.В гостях у садку побувала українська поетеса Любов Омельчук.
Відбулося засідання родинного клубу із циклу зустріч з цікавою людиною. В гостях у садку побувала українська поетеса Любов Омельчук.Працівники і батьки познайомились з творчістю поетеси(пише вірші для дітей, статті). Друга частина засідання пройшла у вигляді практичного заняття.
sadochok792  20 дек 2018  {25 просмотров}  / 8 фото /

Акция10
ztVh5C43Sn7  20 дек 2018  {5}  / 10 фото /

Декоративные ХЛОПКОВЫЕ турецкие наволочки на подушку купить https://кровать-машина.com.ua/g12793130-aksessuary-detskuyu-komnatu ЭКСКЛЮЗИВНО! В ЕДИНОМ ЭКЗЕМПЛЯРЕ! SHOCK LOOK - ЭТО СТИЛЬНО, ЭКСЛЮЗИВНО и супер КРЕАТИВНО ;) Декоративные ХЛОПКОВЫЕ турецкие наволочки на подушку купить https://кровать-машина.com.ua/g12793130-aksessuary-detskuyu-komnatu ЭКСКЛЮЗИВНО! В ЕДИНОМ ЭКЗЕМПЛЯРЕ! SHOCK LOOK - ЭТО СТИЛЬНО, ЭКСЛЮЗИВНО и супер КРЕАТИВНО ;)
Декоративные ХЛОПКОВЫЕ турецкие наволочки на подушку купить https://кровать-машина.com.ua/g12793130-aksessuary-detskuyu-komnatu ЭКСКЛЮЗИВНО! В ЕДИНОМ ЭКЗЕМПЛЯРЕ! SHOCK LOOK - ЭТО СТИЛЬНО, ЭКСЛЮЗИВНО и супер КРЕАТИВНО ;) • Мы любим своих покупателей! Нас любят, нам ДОВЕРЯЮТ! • Гарантия и качество от производителя Украина! АНАЛОГОВ НЕТ!!! 100% - ОРИГИНАЛЬНО, НАРИСОВАНО, НЕ СТЫРЕНО, СТИЛЬНО И МЕГА КРУТО! ПРОВЕРЕНО ГОДАМИ!
ligko  20 дек 2018  {49}  / 1 фото /

Новини в "ГЗ" від 20 грудня 2018 р.
«Просвіті» – 150! Урочиста академія з нагоди 150-ліття Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка відбулася 15 грудня у музично-драматичному театрі ім. Ю.Дрогобича. Її початку передувала процедура освячення меморіальної таблиці на фасаді театру. «Тут, у Народному домі, від початку ХХ ст. до 1939 р. працювали Дрогобицька філія Товариства «Просвіта», інші українські культурні, громадські організації, кооперативи. Встановлено з нагоди 150- ...
hal-zoria  20 дек 2018  {209}  / 6 фото /

акція "Щукайте наших Миколайчиків у магазинах Станично-Луганського району"
У КОЗ "Нижньовільхівський заклад освіти" з 11 по 19 грудня проходила акція "Щукайте наших Миколайчиків у магазинах Станично-Луганського району". У рамках цієї акції дітей нашого закладу відвідала Золотухіна Олена Василівна і вручила подарунки від Святого Миколая. Груздова Анастасія та Демчук Максим отримали задоволення. Про це свідчили їх посмішки на обличчях.
nyzoh  20 дек 2018  {11}  / 2 фото /

Святий Миколай
Свято з участю батьків почалось зі слів вчителя Волошенко Світлани Анатоліївни: - Ми вже звикли з Вами зустрічати Новий рік з Дідом Морозом і Снігуронькою і вважаємо, що так завжди і було. Не так давно в Україні Новий рік зустрічали зі Святим Миколаєм. У зимову ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускався з неба. Сьогодні він завітав до нашої школи. Учні 4 класу розповіли про те, як вони цілий рік чекали Святого Миколая, готувались до його приходу. Діти читали вірші та співали піс ...
shevchenkovo2  20 дек 2018  {13}  / 3 фото /

ФОТОШТОРЫ ПОРТЬЕРЫ ХЛОПОК https://кровать-машина.com.ua/g12793130-aksessuary-detskuyu-komnatu Фотошторы СОВУШКИ с птицами из плотной, тяжелой ХЛОПКОВОЙ ткани, закрывающее окно сверху донизу! ЭКСКЛЮЗИВНО! Количество ограничено! ФОТОШТОРЫ ПОРТЬЕРЫ ХЛОПОК https://кровать-машина.com.ua/g12793130-aksessuary-detskuyu-komnatu Фотошторы СОВУШКИ с птицами из плотной, тяжелой ХЛОПКОВОЙ ткани, закрывающее окно сверху донизу! ЭКСКЛЮЗИВНО! Количество ограничено!
ФОТОШТОРЫ ПОРТЬЕРЫ ХЛОПОК https://кровать-машина.com.ua/g12793130-aksessuary-detskuyu-komnatu Фотошторы СОВУШКИ с птицами из плотной, тяжелой ХЛОПКОВОЙ ткани, закрывающее окно сверху донизу! ЭКСКЛЮЗИВНО! Количество ограничено! SHOCK LOOK - ЭТО СТИЛЬНО, ЭКСЛЮЗИВНО и супер КРЕАТИВНО ;) • Мы любим своих покупателей! Нас любят, нам ДОВЕРЯЮТ! • Гарантия и качество от производителя Украина! АНАЛОГОВ НЕТ!!! 100% - ОРИГИНАЛЬНО, НАРИСОВАНО, НЕ СТЫРЕНО, СТИЛЬНО И МЕГА КРУТО! ПРОВЕРЕНО ГОДАМИ ...
ligko  20 дек 2018  {48}  / 1 фото /

«Гвардійська родина тобі, Україно»
Свято Миколая завжди було одним з найулюбленіших зимових свят українців. Діти з нетерпінням чекали на подарунки у цей день. До учнів КОЗ «Нижньовільхівський заклад освіти» завітав Святий Миколай. У його торбинці було багато смаколиків. Скільки радощів від його появи було у дітлахів! Учні та вчителі нашого закладу висловлюють щиру подяку за це яскраве дійство групі цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України в рамках акції «Гвардійська родина тобі, Україно ...
nyzoh  20 дек 2018  {12}  / 10 фото /

зі святом Святого Миколая подяка Залузькому НВК
Педагогічний, батьківський, учнівський колективи КОЗ «Нижньовільхівський заклад освіти» висловлюють подяку Залузькому НВК Дубровицького району Рівненської області за привітання зі святом Святого Миколая і солодкі подарунки. Бажаємо Вам миру, добробуту і здійснення усіх Ваших заповітних мрій!
nyzoh  20 дек 2018  {10}  / 5 фото /

Турнір з волейболу серед чоловічих команд
8.12.2018 у с Водяне проходив турнір з волейболу присвячений Дню Збройних Сил України. Учні нашого ліцею разом з керівником фізичного виховання Біланом В.І. не змогли залишитись осторонь і також прийняли участь у турнірі. Як і завжди хлопці показали чудову гру і зайняли ІІІ місце в турнірі. Вітаємо наших бронзових призерів.
vbpal-zp  20 дек 2018  {16}  / 4 фото /

Кровать машина ТАЧКИ красная купить https://кровать-машина.com.ua/g12726304-krovat-mashina-tachki • БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА кровати машины ТАЧКИ SHOCK CARS по Украине! • Мы любим своих покупателей! Нас любят, нам ДОВЕРЯЮТ! Кровать машина ТАЧКИ красная купить https://кровать-машина.com.ua/g12726304-krovat-mashina-tachki • БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА кровати машины ТАЧКИ SHOCK CARS по Украине! • Мы любим своих покупателей! Нас любят, нам ДОВЕРЯЮТ!
Кровать машина ТАЧКИ красная купить https://кровать-машина.com.ua/g12726304-krovat-mashina-tachki • БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА кровати машины ТАЧКИ SHOCK CARS по Украине! • Мы любим своих покупателей! Нас любят, нам ДОВЕРЯЮТ! • Гарантия и качество от производителя Украина! АНАЛОГОВ НЕТ!!! 100% - ОРИГИНАЛЬНО, НАРИСОВАНО, НЕ СТЫРЕНО, СТИЛЬНО И МЕГА КРУТО! ПРОВЕРЕНО ГОДАМИ!
ligko  20 дек 2018  {4}  / 1 фото /

Фінальні змагання з волейболу
6-7 грудня у місті Запоріжжі на базі професійного ліцею водного транспорту відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків - учнів ПТНЗ. У змаганнях приймали участь 7 команд. Хлопці нашого ліцею зайняли IV місце і вкотре довели, що добре вміють грати в волейбол. Бажаємо їм подальших спортивних досягнень.
vbpal-zp  20 дек 2018  {13}  / 5 фото /

Акція!!!! " Подаруй радість на Різдво"
Акція спрямована для людей похилого віку, одиноким,та інвалідам. Ми хочемо на передодні свята Різдво Христового та Новий рік - принести людям радість, та Божого благословіння побажати.
zholti  19 дек 2018  {69}  / 2 фото /

Свято не загорами
Дорогі друзі!!! Вже не за горами наближається свято Новий рік та Різдво Христове!!! Акція!!!! «Подаруй радість на Різдво» яка відбудеться 21 по 23 грудня. Ми хочемо привітати 250 сім'ї , людей, які соціально незахищені: Це - пенсіонери, інваліди, та багатодітні сім’ї, які сьогодні потребують нашу з Вами допомогу. Сьогодні - Україна потерпає від великих економічних проблем, більшість з яких отримують мізерну пенсію та допомогу від держава.
zholti  19 дек 2018  {8}  / 1 фото /

Допомога із дровами, людям похилого віку
Сьогодні привезли людям дрова, які є пенсійного віку, інваліди першої групи. Люди були вдячні, на очах сльози не повірили, що навіть таке може бути в складний час, коли не можуть собі дозволити за мізерні гроші, яка держава дає. Хочу щире подякувати Благодійному фонду " Християнська Допомога З Східної Європи" (CHOE) Яну Ейболтишу, який надав фінансову допомогу для закупівель дрова на зиму.
zholti  19 дек 2018  {11}  / 2 фото /

Богослужіння у день пам`яті Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця 19.12.2018
19 грудня в день пам`яті Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця у храмі святих жінок мироносиць була звершена Божественна Літургія. Після євангельського читання настоятель храму протоієрей Богдан виголосив проповідь. Цього дня парафіяни приступили до святих таїнств Сповіді й Причастя. Більше фото тут
cerkva  19 дек 2018  {63}  / 1 фото /

Президент України Петро Порошенко підписав укази про призначення суддів
На офіційному веб-сайті Глави держави оприлюднено Укази Президента України від 19 грудня 2018 року №429/2018 та 430/2018 "Про призначення суддів" Вітаємо суддів із призначенням! УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №429/2018 Про призначення суддів Відповідно до частини п'ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII "Прикінцеві та перехідні п ...
Lawyer1996  19 дек 2018  {21}  / 1 фото /

Щиро вітаємо з Днем адвокатури України!
Шановні колеги! Дорогі друзі! Щиро вітаю вас з Днем адвокатури! Наше професійне свято символізує нашу єдність, нашу консолідованість і командний дух. Саме завдяки спільним цінностям і відчуттю солідарності ми завжди готові відстоювати права кожного адвоката і всієї 45-тисячної адвокатури України. І робимо це результативно і професійно. Цього року ми витримали небувалу атаку на незалежний інститут адвокатури. Ми вистояли, адже усвідомлювали, що відстоювали конституційні права і свободи всі ...
Lawyer1996  19 дек 2018  {6}  / 1 фото /

Розклад богослужіння на січень 2019 р.Б.
Православна Церква України м. Рівне Всіхсвятська парафія Храм Святого Преподобного Федора князя Острозького вул. Р. Шухевича 1. http://parafiya.io.ua/ Розклад богослужіння на січень 2019 р.Б.: ранок вечір Субота 05.01. 08 00 ...
parafiya  19 дек 2018  {167}  / 1 фото /

Адвокатура у проголошенні Української Соборності
22 січня 1919 року втілилася у життя мрія поколінь українського народу про незалежне державне життя. Століття тому у цей день відбулося об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу. Двісті років до того українські землі – Наддніпрянщина, Галичина, Буковина і Закарпаття знаходилися у різних державно-політичних утвореннях та правових системах. Проте почуття спільності було глибоко закорінене у пластах історичної свідомості й спир ...
Lawyer1996  19 дек 2018  {9}  / 1 фото /

Центр досліджень адвокатури і права підготував календар на 2019 рік "Адвокати-творці Соборної України"
У 2019 році Україна вшановує 100-річчя об’єднання українських земель в єдину державу. Як свідчать історичні факти, саме адвокати усіх регіонів стали рушіями державотворчих процесів, вели переговори, юридично виписували державницькі акти, здійснювали правничу та організаційну підготовку об’єднання Сходу і Заходу, і, зрештою, проголошували незалежність і соборність України. З нагоди цієї історичної дати Центр адвокатури і права при НААУ підготував календар на 2019 рік «Адвокат ...
Lawyer1996  19 дек 2018  {9}  / 1 фото /

10 грудня відбулось звітне засідання робочої групи Комітету НААУ по наближенню системи адвокатури України до європейських правових стандартів
10 грудня 2018 р. відбулось звітне засідання робочої групи Комітету НААУ по наближенню системи адвокатури України до європейських правових стандартів, до складу якої ввійшли адвокати Олександр Дульський, Марія Островська, Людмила Островська, Юрій Григоренко, Леся Кляровська, Ганна Іщенко, Наталія Фещик та Надія Івашкова. Відкриваючи засідання, Голова Комітету Олександр Дульський звернув увагу про невипадкове призначення спільної зустрічі правозахисників саме на 10.12.18, адже цей день присвячен ...
Lawyer1996  19 дек 2018  {6}  / 1 фото /

НААУ нагородила народних депутатів-адвокатів з нагоди Дня адвокатури
Народні депутати Олександр Дроздик, Олег Купрієнко, Ігор Лапін та Андрій Помазановнагороджені орденами «Видатний адвокат». З нагоди Дня адвокатури нагороди вручила у Верховній Раді Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова. Таким чином НААУ відзначила внесок нардепів у становлення незалежної професійної адвокатури та зміцнення її авторитету, відданість захисту прав адвокатів та відстоювання цінностей професії.
Lawyer1996  19 дек 2018  {12}  / 1 фото /

«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!» Фоторепортаж
kzodt  19 дек 2018  {13}  / 8 фото /

«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!» Акції
За ініціативи учнівського активу вихованців Кілійського районного будинку творчості та за сприянням адміністрації закладу позашкільної освіти були розроблені заходи до Дня св.Миколая. З 17 по 18 грудня пройшла акція «Благодійний ярмарок «Всім хто любить Миколая». На зібрані кошти від ярмарку були куплені солодощі для дітей, позбавлених батьківського піклування – Коваль Максима та Коваль Руслана. До акції «Чародійний ранок «Зимовий Миколая подарунок» залу ...
kzodt  19 дек 2018  {7}  / 8 фото /

Какой солярий лучше - вертикальный или горизонтальный Какой солярий лучше - вертикальный или горизонтальный?
Какой солярий лучше - вертикальный или горизонтальный? Солярий это отличная замена длительному нахождению на солнечном пляже. Несколько раз на протяжении недели с длительностью процедуры от 5 до 7 минут и по истечении месяца кожа приобретет удивительный шоколадный оттенок. И что важно, не будет следов от купальника и различных повреждений, в виде ожога или сухости. Использование горизонтального и вертикального солярия с правильным подходом к выполнению процедуры, обеспечит желаемый результат. К ...
salon-1  19 дек 2018  {10}  / 1 фото /

Як Росія хоче контролювати політичний проект в Україні?
Політичні амбіції, жага до влади, мільярди гривень... До чого тільки не вдаються одіозні бізнесмени задля реалізації планів Кремля?! Ось тільки якщо копнути глибше, відразу видно «звідки ноги ростуть». Така ситуація склалася із Євгеном Мураєвим. Почну з того, що розпочав ранковий телеефір 7 листопада о 6-тій годині ранку канал «Наш». Він з’явився на місці нішевого жіночого телеканалу «Максі-ТВ». Причому, він спочатку почав мовлення, а потім почав реаліз ...
konstahadlyavseh  19 дек 2018  {54}  / 1 фото /

Вербовка украинцев в России: в СБУ рассказали подробности
Служба безопасности Украины разоблачила несколько случаев вербовки украинцев российскими спецслужбами. Об этом сообщили в пресс-центре СБУ. Так, военная контрразведка выяснила, что в октябре этого года двоих харьковчан, которые по личным делам отправились в Россию, задержали сотрудники дорожно-патрульной службы и передали представителям Федеральной службы безопасности РФ. https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Snmsu6g6iq0 Россияне пытались получить от харьковчан информацию об их ...
konstahadlyavseh  19 дек 2018  {49}  / 1 фото /Страницы: [0+] [10+] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [30+] [40+] [50+] [60+] [70+] [80+] [90+] [100+] [110+] [120+] [130+] [140+] [150+] [160+] [170+] [180+] [190+] [200+] [210+] [220+] [230+] [240+] [250+] [260+] [270+] [280+] [290+] [300+] [310+] [320+] [330+] [340+] [350+] [360+] [370+] [380+] [390+] [400+] [410+] [420+] [430+] [440+] [450+] [460+] [470+] [480+] [490+] [500+] [510+] [520+] [530+] [540+] [550+] [560+] [570+] [580+] [590+] [600+] [610+] [620+] [630+] [640+] [650+] [660+] [670+] [680+] [690+] [700+] [710+] [720+] [730+] [740+] [750+] [760+] [770+] [780+] [790+] [800+] [810+] [820+] [830+] [840+] [850+] [860+] [870+] [880+] [890+] [900+] [910+] [920+] [930+] [940+] [950+] [960+] [970+] [980+] [990+] [1000+] [1010+] [1020+] [1030+] [1040+] [1050+] [1060+] [1070+] [1080+] [1090+] [1100+] [1110+] [1120+] [1130+] [1140+] [1150+] [1160+] [1170+] [1180+] [1190+] [1200+] [1210+] [1220+] [1230+] [1240+] [1250+] [1260+] [1270+] [1280+] [1290+] [1300+] [1310+] [1320+] [1330+] [1340+] [1350+] [1360+] [1370+] [1380+] [1390+] [1400+] [1410+] [1420+] [1430+] [1440+] [1450+] [1460+] [1470+] [1480+] [1490+] [1500+] [1510+] [1520+] [1530+] [1540+] [1550+] [1560+] [1570+] [1580+] [1590+] [1600+] [1610+] [1620+] [1630+] [1640+] [1650+] [1660+] [1670+] [1680+] [1690+] [1700+] [1710+] [1720+] [1730+] [1740+] [1750+] [1760+] [1770+] [1780+] [1790+] [1800+] [1810+] [1820+] [1830+] [1840+] [1850+] [1860+] [1870+] [1880+] [1890+] [1900+] [1910+] [1920+] [1930+] [1940+] [1950+] [1960+] [1970+] [1980+] [1990+] [2000+] [2010+] [2020+] [2030+] [2040+] [2050+] [2060+] [2070+] [2080+] [2090+] [2100+] [2110+] [2120+] [2130+] [2140+] [2150+] [2160+] [2170+] [2180+] [2190+] [2200+] [2210+] [2220+] [2230+] [2240+] [2250+] [2260+] [2270+] [2280+] [2290+] [2300+] [2310+] [2320+] [2330+] [2340+] [2350+] [2360+] [2370+] [2380+] [2390+] [2400+] [2410+] [2420+] [2430+] [2440+] [2450+] [2460+] [2470+] [2480+] [2490+] [2500+] [2510+] [2520+] [2530+] [2540+] [2550+] [2560+] [2570+] [2580+] [2590+] [2600+] [2610+] [2620+] [2630+] [2640+] [2650+] [2660+] [2670+] [2680+] [2690+] [2700+] [2710+] [2720+] [2730+] [2740+] [2750+] [2760+] [2770+] [2780+] [2790+] [2800+] [2810+] [2820+] [2830+] [2840+] [2850+] [2860+] [2870+] [2880+] [2890+] [2900+] [2910+] [2920+] [2930+] [2940+] [2950+] [2960+] [2970+] [2980+] [2990+] [3000+] [3010+] [3020+] [3030+] [3040+] [3050+] [3060+] [3070+] [3080+] [3090+] [3100+] [3110+] [3120+] [3130+] [3140+] [3150+] [3160+] [3170+] [3180+] [3190+] [3200+] [3210+] [3220+] [3230+] [3240+] [3250+] [3260+] [3270+] [3280+] [3290+] [3300+] [3310+] [3320+] [3330+] [3340+] [3350+] [3360+] [3370+] [3380+] [3390+] [3400+] [3410+] [3420+] [3430+] [3440+] [3450+] [3460+] [3470+] [3480+] [3490+] [3500+] [3510+] [3520+] [3530+] [3540+] [3550+] [3560+] [3570+] [3580+] [3590+] [3600+] [3610+] [3620+] [3630+] [3640+] [3650+] [3660+] [3670+] [3680+] [3690+] [3700+] [3710+] [3720+] [3730+] [3740+] [3750+] [3760+] [3770+] [3780+] [3790+] [3800+] [3810+] [3820+] [3830+] [3840+] [3850+] [3860+] [3870+] [3880+] [3890+] [3900+] [3910+] [3920+] [3930+] [3940+] [3950+] [3960+] [3970+] [3980+] [3990+] [4000+] [4010+] [4020+] [4030+] [4040+] [4050+] [4060+] [4070+] [4080+] [4090+] [4100+] [4110+] [4120+] [4130+] [4140+] [4150+] [4160+] [4170+] [4180+] [4190+] [4200+] [4210+] [4220+] [4230+] [4240+] [4250+] [4260+] [4270+] [4280+] [4290+] [4300+] [4310+] [4320+] [4330+] [4340+] [4350+] [4360+] [4370+] [4380+] [4390+] [4400+] [4410+] [4420+] [4430+] [4440+] [4450+] [4460+] [4470+] [4480+] [4490+] [4500+] [4510+] [4520+] [4530+] [4540+] [4550+] [4560+] [4570+] [4580+] [4590+] [4600+] [4610+] [4620+] [4630+] [4640+] [4650+] [4660+]


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts