Головна Важливе «Активізуємо підтримку України» – новий міністр оборони Великої Британії

«Активізуємо підтримку України» – новий міністр оборони Великої Британії

by host

Призначений після перемоги Лейбористської партії на виборах у Великій Британії міністр оборони Джон Гілі 7 липня в Одесі пообіцяв активізувати збройну підтримку України. Про це він сказав після переговорів із міністром оборони України Рустемом Умєровим, інформує українське військове відомство.

«Між нашими країнами особливі відносини. Я пишаюсь, що Велика Британія залишається об’єднаною у підтримці України. Пишаюсь, що керівництво Великої Британії підтримує Україну. Ми активізуємо нашу підтримку Україні і пришвидшимо доставку в Україну техніки, яку пообіцяли. Ми стоїмо з вами, ми будемо підтримувати вас стільки, скільки знадобиться для перемоги. Ваше процвітання – це наше процвітання. Ваша безпека – це наша безпека», – наголосив британський міністр.

Після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським в Одесі Джон Гілі оголосив про новий пакет підтримки України, інформує 7 липня британський уряд.

Новий пакет включатиме:

  • 250 тисяч боєприпасів 50-го калібру;
  • 90 протитанкових ракет Brimstone;
  • 50 малих військових катерів для підтримки річкових і прибережних операцій;
  • 40 машин розмінування;
  • 10 артилерійських гармат АС-90;
  • 61 бульдозер для допомоги у створенні оборонних позицій.

10 квітня Україна і Велика Британія уклали нову угоду про оборонну і промислову співпрацю. Як повідомив міністр оборони України Рустем Умєров, ця угода стане «дієвим механізмом посилення співпраці у військовій галузі, відкриває шлях до надання ще більшої підтримки з боку Великої Британії, залучення найпрогресивніших британських технологій для нашої оборони».

Читайте також