Головна Агросектор Агрохолдинг, що належить Саудівській Аравії, розширюється в Україні

Агрохолдинг, що належить Саудівській Аравії, розширюється в Україні

by host

Сільськогосподарська компанія “Контінентал Фармерз Груп”, яка працює на заході України, купує активи в одеського агрохолдингу DMV Group. Про це повідомив Антимонопольний комітет, пише LIGA.Бізнес

“Надано дозвіл ТОВ “Агро Л В Лімітед” на безпосереднє придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу, що належить на праві власності ПСП “Ексім-Агро””, – йдеться в повідомленні.

ТОВ “Агро Л В Лімітед” зареєстроване у селі Забужжя неподалік від Сокаля (Львівська область). Його єдиний засновник – ТОВ “Контінентал Фармерз Груп”, що належить саудівській SALIC.

ПСП “Ексім-Агро” – приватне підприємство Івана та Алевтини Дімових, які контролюють DMV Group. Компанія зареєстрована в селі Забари Одеської області, але група має активи й на заході України, зокрема у Львівські та Рівненській областях.

У 2018 році саудівський фонд SALIC викупив більшість сільськогосподарських активів збанкрутілого агрохолдингу “Мрія”, зокрема всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, які володіють правом оренди земельного банку.

Після завершення угоди Мрія продовжила працювати під назвою Контінентал Фармерз Груп.

Джерело: AR

Читайте також