Головна Суспільство 47% українців вважають, що події в Україні «розвиваються у неправильному напрямку» – опитування

47% українців вважають, що події в Україні «розвиваються у неправильному напрямку» – опитування

by host

47% опитаних українців вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. До повномасштабного вторгнення так думали 65,5% жителів України. Такі дані опитування оприлюднила соціологічна служба Центр Разумкова 26 червня.

Натомість 33% опитаних українців вважають, що події в Україні розвиваються в правильному напрямі, свідчать дані дослідження.

«За даними останнього опитування, частка тих, хто вважає, що події в Україні розвиваються у правильному напрямку, є меншою, ніж частка тих, хто дотримується думки, що вони розвиваються у неправильному напрямку (відповідно, 33% і 47%), однак їхнє співвідношення все ж таки залишається кращим, аніж перед початком повномасштабної війни (у грудні 2021 року ˗ відповідно, 20% і 65,5%)», – кажуть соціологи.

Опитування свідчить, що після початку повномасштабної агресії Росії проти України частка громадян, які вважали, що події в Україні розвиваються в правильному напрямку, суттєво зросла. Зокрема, у грудні 2021 року так вважали 20%, у вересні-жовтні 2022 року – 51%, а лютому-березні 2023 року –61%. Останнє опитування показало тенденція до зниження цього показника.

Опитування було проведене з 6 до 12 червня 2024 року серед 2016 респондентів віком від 18 років методом face-to-face на тих територіях, які контролює уряд України і на яких не ведуться бойові дії.

Читайте також